Kent Bijuteri


     Kent Bijuteri; İstanbul Bağcılar’da 5.000 m2’lik kapalı alan üzerine kurulu olan satış showroomu ve Tahtakale’de bulunan numune showroomunda geniş bir ekiple 2010 yılında Demir Şirketler Grubu’nun bir kolu olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kolye, küpe, bileklik, yüzük, bilezik, şal, kemer, saç tokası ve farklı zevklere hitap eden ürün çeşitliliğimizle sektöre can katan ve kısa zamanda bijuteri toptancılarının aradığı bir marka haline gelen firmamız, her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği toka ve bijuteri ithalatı sayesinde müşterilerine hızlı tedarik imkânı sağlamaktadır.

     Zengin ürün yelpazemiz ve geniş satış ağımız sayesinde, Türkiye’nin tüm illerindeki bijuteri toptancılarına ve yurt dışındaki müşterilerine ulaştırmak üzere ithal ettiğimiz birbirinden şık ve her bütçeye hitap eden bijuteri ürünlerimizi, özellikle de iddialı olduğumuz toka çeşitlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

    Sektöre girdiğimiz günden bu yana, toka ve bijuteri ürünlerimizi çok şubeli zincir marketlere ve bijuteri toptancılarına sunarak hizmet kalitemizi daima artırarak sektörün çıtasını yükselten bir firma olmaktan büyük onur duyuyoruz.

    Kendi özgün stilini vurgulamak isteyen tarz sahipleri için göz alıcı takı tasarımları, sezona ait moda trendleri ve bijuteri dünyasının birbirinden özel tüm ürün ve koleksiyonlarını müşterilerimizin beğenilerine sunmaya devam edeceğiz.

Kent bijuteri olarak Vizyonumuz;

     Sektörün ve bijuteri tutkunlarının beğenilerini, isteklerini ve hızla değişen moda akımlarını sürekli takip eden genç ve dinamik bir ekiple; elde ettiğimiz başarı ve kısa zamanda sağladığımız marka tanınırlığımızı uluslararası düzeye taşımaktır.  


Kendi özgün stilini vurgulamak isteyen tarz sahipleri için göz alıcı takı tasarımları, sezona ait moda trendleri ve bijuteri dünyasının birbirinden özel tüm ürün ve koleksiyonlarını müşterilerimizin beğeni ve şıklıklarına sunmaya devam edeceğiz.
kent@kentbijuteri.com
© 2013 Revision. All rights reserved Legal Notice Terms & Conditions